Новини

Зустріч з головою Спілка ветеранів Запорізької області

Зустріч з головою Спілка ветеранів Запорізької області

11 січня Запорізька обласна федерація роботодавців провела зустріч з головою Спілка ветеранів Запорізької області та за участі ГО "Фортеця.юа" .

Обговорювалося питання співпраці в реалізації заходів з питань працевлаштування, зайнятості, отриманні відповідних навичок та освіти учасників війни та членів їх родин, сімей загиблих захисників України, а також розвитку ветеранського бізнесу, підприємництва.

Михайло Пірог - голова Спілки ветеранів - розповів про теперішній стан справ військових, які звільнилися, знаходиться на лікуванні. Проблеми, з якими їм і їхнім родинам доводиться стикатися у цивільному житті. Про проект, завданням якого є допомога ветеранам адаптуватися, соціалізуватися і знайти свій напрямок діяльності. Це дуже необхідна робота, яку починати робити треба вже зараз.

Валерій Крайній розповів про освітні проекти федерації роботодавців, союзу промисловців та підприємців з німецькою компанією SEQUA щодо прискореної підготовки по робітничим спеціальностям та курс "Основи підприємницької діяльності", в тому числі і для військових, що на меті має навчити як відкрити і розвивати власну справу. Про грантові можливості для ветеранів, їх сімей на навчання і відкриття власної справи.

Ще багато супутніх питань піднімалося в ході зустрічі. Та сподіваємось на подальшу співпрацю і реалізацію проектів з підтримки наших воїнів.

Дізнайтеся також

обговорення проекту регуляторного акту
Запорізька обласна федерація роботодавців продовжує активно співпрацювати з Запорізьким обласним центром зайнятості та іншими обласними структурами стосовно формування груп для безкоштовної перепідготовки робітників з числа безробітних, тимчасово переміщених осіб, учасників бойових дій, персоналу на підприємствах області за спільним проектом з німецькою організацією SEQUA.
проект SEQUA
Перепідготовка по скороченим програмам
проект SEQUA
допомога зсу
проект SEQUA
проект SEQUA
Допомога нашим ветерам