Новини

Запуск курсу "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Запуск курсу "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Ще одна група з проекту ЗОФР та німецької організації SEQUA за професією "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" розпочала навчання у Запорізькому вищому професійному училищі "Моторобудівник".

Робітники цієї професії дуже потрібні для підприємств міста.

За три місяці навчання, учні з числа безробітних, тимчасово переміщених осіб та робітників підприємств, завдяки кваліфікованим педагогічним працівникам закладу, опанують 3 кваліфікаційний розряд.

На урочистому відкритті цього заходу були присутні: Валерій Сапронов - заступник виконавчого директора ЗОСППР "Потенціал", керівник проекту від ЗОФР та начальник управління Департаменту освіти і науки - Людмила Поліщук.

Дізнайтеся також

Розвиток ветеранського бізнесу
допомога зсу
проект SEQUA
обговорення проекту регуляторного акту
проект SEQUA
проект SEQUA
Перепідготовка по скороченим програмам
Допомога нашим ветерам
Запорізька обласна федерація роботодавців продовжує активно співпрацювати з Запорізьким обласним центром зайнятості та іншими обласними структурами стосовно формування груп для безкоштовної перепідготовки робітників з числа безробітних, тимчасово переміщених осіб, учасників бойових дій, персоналу на підприємствах області за спільним проектом з німецькою організацією SEQUA.