Відбулася нарада з представниками Робочої Ради по МТМ при Запорізькій міській раді

2022-01-26 11:00:14 | potencial.com

Запорізькій обласний союз промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» висловлює свою велику занепокоєність багаторазовим зростанням цін на енергоносії, яке на теперішній час відбулося в Україні. Це призвело до важких наслідків для мікропідприємництва, малого та середнього бізнесу, взагалі для всієї економіки країни.

Ми вважаємо ситуацію з тарифами, цінами на енергоносії та житлово-комунальні послуги для промисловців, підприємців і населення критичною, і вона може ще погіршитися.

Під час робочої наради обговорювали можливість призупинення дії положень «Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 22.11.2018р. №315 (далі Методика №315) в частині теплопостачання, які суперечать основним заходам державної політики у сфері забезпечення енергетичної ефективності, встановлених ст.5 ЗУ №1818-ІХ «Про енергетичну ефективність» від 21.10.2021р., порушують ЗУ «Про захист прав споживачів» та ЗУ «Про житлово-комунальні послуги».

Було вирішено разом з Робочою радою по МТМ підготувати листи із пропозиціями на Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та народних депутатів від Запорізької області.