Шановні колеги! Прохання підтримати петицію Вашими підписами та розповсюдити інформацію якомога ширше. Призупинення дії Методики №315 (розподіл між споживачами обсягів спожитих послуг)

2022-01-26 10:58:45 | potencial.com

Шановні колеги! Прохання підтримати петицію Вашими підписами та розповсюдити інформацію якомога ширше.

Призупинення дії Методики №315 (розподіл між споживачами обсягів спожитих послуг)

ЗОСПП(Р) "ПОТЕНЦІАЛ" разом з Робочою Радою по МТМ звертається до громадян міста з проханням підтримати петицію про призупинення дії положень «Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 22.11.2018р. №315 (далі Методика №315) в частині теплопостачання, які суперечать основним заходам державної політики у сфері забеспечення енергетичної ефективності, встановлених ст.5 ЗУ «Про енергетичну ефективність» від 21.10.2021р., порушують ЗУ «Про захист прав споживачів» та ЗУ «Про житлово-комунальні послуги».

Методика №315, завдяки застосуванню нарахувань за кв.м. приміщень, а не за фактичне споживання теплової енергії та різного підходу до тарифоутворення для власників жилих і нежилих приміщень, порушує порядок справедливого та прозорого розподілу і оплати спожитих обсягів між різними категоріями споживачів, що знаходяться в одній будівлі/будинку.

Звернутися до Мііністерства розвитку громад та терріторій України з вимогою призупинити дію положень «Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» (Методики №315) в частині постачання теплової енергії та розробку і затвердження нової редакції Методики.

Посилання на сайт:

https://ep.zp.gov.ua/uk/petitions/pryzupynennya-diyi-metodyky-315-rozpodil-mizh-spozhyvachamy-obsyagiv-spozhytykh-poslug?fbclid=IwAR0Q5jeBKbStUDK19eQ8SAJjp8zbsbUhAg5INNRRaJ3m_-uAoruuILvGhOQ