20 січня в конференц-залі Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «Потенціал» було проведено робоче засідання Ради будівельників при ЗОСППР «Потенціал»

2022-01-26 10:56:18 | potencial.com

В роботі Ради будівельників взяв участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Константинов. Провів засідання президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко. На зустріч також були запрошені керівник ПАТ «Трест «Запоріжалюмінбуд» Анатолій Антоненко, керівник ТОВ ВТК «Квант-Плюс» Олександр Оніщенко, керівник ТОВ «Віват-Інвест» Володимир Тарасенко, керівник ТОВ «Ремшляхбуд» Олександр Кірков та керівник ПП «Ладо» Андрій Саналатій.

Розглядалися питання щодо переліку об’єктів «Великого будівництва» і інфраструктурних проектів в м. Запоріжжі. Обговорювали повернення та залучення будівельних організацій до участі в будівництві об’єктів Запорізького регіону, дотримання строків подання об’єктів та якості виконаних робіт, включення до кошторису будівельних робіт із заробітною платою на рівні не менш середньої по Запорізькій області, повернення децентралізованої форми управління будівельними об’єктами м. Запоріжжя.

Вирішили інформацію, надану Олександром Константиновим та членами Ради будівельників, взяти до відома та сформувати пропозиції для поліпшення роботи підприємств будівельної галузі і направити листи до Запорізької міської ради, а також на територіальні громади Запорізької області.