Сто запитань про РРО та товарний облік: вебінар для запорізького бізнесу

2022-01-26 10:48:10 | potencial.com

ГУ Державної податкової служба у Запорізькій області разом із Запорізьким обласним союзом промисловців і підприємців (роботодавців) (ЗОСППР) «Потенціал» провели онлайн-вебінар 20 січня 2022 року. Спеціалісти ГУ ДПС у Запорізькій області підготували відповіді на актуальні питання платників податків в частині застосування РРО/ПРРО.

Керівники і фахівці профільних підрозділів податкової служби регіону провели тематичний вебінар щодо особливостей використання РРО у 2022 році. Під час спілкування з представниками бізнесу та територіальних громад податківці обговорили хвилюючі аспекти РРО-новацій та озвучили відповіді на найбільш актуальні запитання платників. До семінару приєдналися президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко, виконавчий директор ЗОСППР «Потенціал» Валерій Крайній та підприємці, що входять до складу Союзу промисловців.

Під час онлайн-заходу працівники управління податкового аудиту та управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Запорізькій області детально розповіли про впровадження та практичне застосування РРО і програмних РРО, а також наголосили на відповідальності за порушення у сфері розрахункових операцій. Було зазначено, що можуть не використовувати РРО або ПРРО та вести облік товарних запасів фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку І групи. Разом із цим повинні мати касову техніку, але не зобов'язані вести облік товарних запасів фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку ІІ – ІV груп, якщо вони не здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, та напівдорогоцінного каміння, або не є платниками ПДВ.

Під час вебінару платники отримали відповіді на запитання, зокрема, щодо встановлення і реєстрації РРО та ПРРО, товарного обліку, програмування товарів, подання звітності, роботи в офлайн режимі та багато інших.

Відеозапис вебінару ви зможете переглянути на сайті Головного управління ДПС у Запорізькій області та на сторінці у соціальній мережі Facebook найближчим часом. Слідкуйте за новинами.