На розширеному засіданні колегії розглянули підсумки роботи у І кварталі та стан виконання вимог антикорупційного законодавства в ГУ ПФУ в Запорізькій області

2021-04-28 10:31:11 | potencial.com

27 квітня відбулось розширене засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, в роботі якого взяв участь президент ЗОСППР "Потенціал", голова Ради ЗОФР Олександр Головко.

Підбиваючи підсумки роботи у І кварталі 2021 року, начальник Головного управління Світлана Жмурко відмітила, що Головне управління Пенсійного фонду України в області працювало над збільшенням надходжень до бюджету Фонду, дотриманням єдиних стандартів обслуговування громадян, призначенням (перерахунком) та виплатою пенсій у законодавчо визначені терміни, застосуванням новітніх технологій, захистом прав застрахованих осіб, забезпеченням прозорості у діяльності.

Протягом звітного періоду в регіоні на виплату пенсій 517,8 тис. пенсіонерів спрямовано близько 6,1 млрд грн. Планові призначення з надходження коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, виконано на 107,9 % (162,3 млн грн). З початку року призначено більше 5,4 тис. нових пенсій, проведено 11,7 тис. індивідуальних та 5 масових автоматичних перерахунків пенсій відповідно до прийнятих нормативно-правових актів.

Активно проводилась робота щодо популяризації електронних сервісів Фонду, насамперед, подання документів з призначення (перерахунку) пенсій. Так, з початку року послугою автоматичного призначення пенсії за віком скористались більше 1,5 тисячі мешканців області, що у 5 разів більше, ніж за весь 2020 рік. Проводилась системна робота щодо упередження, усунення (мінімізації) корупційних ризиків, дотримання заборон і обмежень, встановлених антикорупційним законодавством. Забезпечено подання усіма держслужбовцями інформації про доходи за 2020 рік.

Матеріал: ГУ ПФУ у Запорізькій області https://www.pfu.gov.ua/zp/373231-na-rozshyrenomu-zasidanni-kolegiyi-rozglyanuly-pidsumky-roboty-u-i-kvartali-ta-stan-vykonannya-vymog-antykoruptsijnogo-zakonodavstva-v-gu-pfu-v-zaporizkij-oblasti/