15 грудня в конференц-залі Союзу промисловців відбулось засідання Ради будівельників ЗОСППР «Потенціал»

2021-12-20 12:00:12 | potencial.com

На сьогоднішній день у будівельників велика кількість питань і проблем, які потребують негайного рішення і втручання не тільки зі сторони ЗОСППР «Потенціал», а й зі сторін Запорізької міської ради, Запорізької облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування.

Для надання конкретної й квалифікованої допомоги на базі Союзу створена та працює Рада з питань будівництва й архітектури. Одним із ініціаторів проведення засідання став віце-президент з питань захисту інтересів будівельної галузі , голова правління ВАТ «Трест Запоріжалюмінбуд» Анатолій Антоненко.

Відкрив і провів засідання президент ЗОСППР «Потенціал» Олександр Головко. Під час наради розглядалися питання підтримки і сприяння розвитку місцевих будівельних організацій шляхом встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2022 рік при визначенні вартості робіт по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту об’єктів, що проводяться за рахунок коштів міського та обласного бюджетів; шляхом вдосконалення якості підготовки тендерної документації міськими та обласними Департаментами ЖКГ та будівництва, скороченням термінів розгляду та узгодження проектної документації відповідними структурами.

Також розглядалися питання відпрацювання механізмів захисту та сприяння розвитку місцевих будівельних організацій при проведенні тендерних процедур, пріоритети для місцевих будівельних організацій при прийнятті рішень міськими та обласними замовниками будівельних робіт. Нагальним стало питання щодо виключення будівельних організацій з переліку ризикових підприємств.

Активну участь взяли в роботі засідання заступник директора ЖКГ та будівництва ОДА Дмитро Кабанов, начальник РВ ФДМУ у Запорізькій області Владислава Панасенко, керівник Ради, директор ТОВ «Ремшляхбуд» Олександр Кірков, директор ТОВ «ІСП «Форт» Євген Першин, директор ТОВ ВТК «Квант-Плюс» Олександр Оніщенко, директор ТОВ «Віват-Інвест» Володимир Тарасенко та інші члени Ради будівельників.

З другого питання порядку денного щодо можливості прозорої приватизації та оренди для сприяння розвитку місцевих будівельних організацій виступила начальник РВ ФДМУ у Запорізькій області Владислава Панасенко.

За результатами обговорення було вирішено направити листи із пропозиціями та шляхами вирішення проблемних питань до Запорізької облдержадміністрації, Запорізької міської ради та територіальним громадам області.